19 ВІДКРИТИЙ ЗИМОВИЙ ЧЕМПІОНАТ ЗДОЛБУНІВСЬКОГО РАЙОНУ ПО МІНІ-ФУТБОЛУ ПАМ’ЯТІ ГАЙДУЧИКА Я.Д. СЕЗОНУ 2014 РОКУ

ТУРНІРНЕ СТАНОВИЩЕ КОМАНД ПІСЛЯ ГРУПОВИХ ЗМАГАНЬ : 

          ГРУПА ,,А”                                  

І

В

Н

П

Р/М

ОЧ

1

ЕКСПРЕС

5

5

0

0

32:8

15

2

ZIMAR-GAS

5

3

0

2

13:10

9

3

ХФК САПФІР

5

3

0

2

15:9

9

4

ФК ЗДОВБИЦЯ

5

3

0

2

10:9

9

5

DANGER

5

1

0

4

6:19

3

6

ТОТАЛ-90

5

0

0

5

10:31

0

        ГРУПА ,,В”                                    

І

В

Н

П

Р/М

ОЧ

1

АЛЬФА-ЦЕНТАВРА

5

3

1

1

11:11

10

2

ЯМАЙКА

5

3

1

1

15:5

10

3

ЄВРО

5

2

1

2

13:12

7

4

BENNY HILL

5

2

1

2

15:5

7

5

ДРІМ-ТІМ

5

1

1

3

8:18

4

6

ЦЕМЕНТНИК

5

1

1

3

5:16

4

          ГРУПА ,,С”                                  

І

В

Н

П

Р/М

ОЧ

1

ФК ПЕТРУС

5

4

0

1

21:7

12

2

РЕБЕЛС

5

3

1

1

13:4

10

3

ШКІЛЬНА

5

2

1

2

9:7

7

4

СТАНДАРТ

5

2

1

2

13:12

7

5

ФК ГЛИНСЬК

5

1

1

3

6:18

4

6

Б-52

5

1

0

4

5:19

3

        


 

ГРУПА ,,D”                                   

І

В

Н

П

Р/М

ОЧ

1

ДІАНА

5

4

0

1

23:4

12

2

АРСЕНАЛ-ГЛИНСЬК

5

4

0

1

16:6

12

3

ВІКТОРІЯ

5

4

0

1

15:8

12

4

АГОНЬ.Р.

5

1

1

3

6:8

4

5

КОЛОС

5

1

1

3

6:19

4

6

ТЕМП

5

0

0

5

0:21

0

          ГРУПА ,,E”                                   

І

В

Н

П

Р/М

ОЧ

1

ДУБНОЛІСГОСП-ДЖОКЕР

5

4

1

0

24:4

13

2

МЕДИК

5

4

0

1

21:7

12

3

ДЮСШ-ВОЛИНЬ

5

2

2

1

17:11

8

4

ХАОС

5

2

1

2

10:6

7

5

ОЛІМПІК

5

1

0

4

6:26

3

6

ХЕМП-01

5

0

0

5

4:28

0

          ГРУПА ,,F”                                   

І

В

Н

П

Р/М

ОЧ

1

Н.МОЩАНИЦЯ

4

3

0

1

8:13

9

2

КОЗАЦЬКА РАДА

4

2

1

1

22:11

7

3

FC GERMANІА

4

2

1

1

17:8

7

4

СЕМИЛІТКА

4

1

1

2

12:16

4

5

ОЛІМПІК-ЗДОЛБУНІВ

4

0

1

3

5:16

1

 

1/16 фіналу

Медик – Хаос   5:2

Козацька Рада – Benny Hill   2:2  п/п 3:4

ХФК Сапфір – Вікторія   5:3

Ямайка – Семилітка   1:5

Шкільна – FC Germania   2:6

Zіmar-Gas – Агонь.Р.   0:1

Євро – ФК Здовбиця   2:3

ДЮСШ-Волинь – Стандарт   4:2

1/8 фіналу

FC Germania – Альфа-Центавра   3:1

Агонь.Р. – Арсенал-Глинськ   0:1

ФК Здовбиця – Діана   0:5

ДЮСШ-Волинь – Н.Мощаниця   3:0

Медик – Експрес   0:1

Benny Hill – ФК Петрус   2:1

ХФК Сапфір – Дубнолісгосп-Джокер   1:9

Семилітка – Ребелс   1:6

 1/4 фіналу
Діана – ДЮСШ-Волинь   1:1  п/п 6:5

FC Germania – Арсенал-Глинськ   4:2  

Дубнолісгосп-Джокер – Ребелс   1:1  п/п  4:3

Експрес – Benny Hill   1:1  п/п  5:6     

1/2 фіналу

Benny Hill – Дубнолісгосп-Джокер   2:2  п/п  3:1

FC Germania – Діана   3:2

Матч за 3 місце

Дубнолісгосп-Джокер – Діана   0:1

ФІНАЛ

 Benny Hill – FC Germania   3:4

 

Індивідуальні призи:

Кращий бомбардир: – Мініч Дмитро (Козацька Рада)-11 м’ячів

Кращий воротар: Пушик Владислав (,,Benny Hill”)

Кращий гравець: Пархомчук Анатолій (FC ,,Germanіа”)

Найкорисніший гравець: Левечко Павло (,,Benny Hill”)

Найрізноплановий гравець: Савчук Богдан (,,Діана”)

Найекстравагантніший гравець: Левінський Олег (,,Дубнолісгосп-Джокер”)

 

Командні призи:

Кубок ,,Баварія-99” – ,,Арсенал-Глинськ”

Приз глядацьких симпатій – ,,Benny Hill”

Приз ,,Прогрес року” – ,,ДЮСШ-Волинь”

Кубок ,,Футбольної інтернаціональності” – FC ,,Germanіа”

Приз ,,Вдалий дебют” – ,,Дубнолісгосп-Джокер”

Приз ,,Завжди на пульсі”: Олексенко Максим (Ямайка)

Медаль ,,Добровільний волонтер чемпіонату”: Заяць Олександр

ПІДСУМКОВЕ РОЗТАШУВАННЯ КОМАНД: 

1. FC GERMANIA

 2. BENNY HILL

  3. ДІАНА

   4. ДУБНОЛІСГОСП-ДЖОКЕР 

    5. ЕКСПРЕС

     6. АРСЕНАЛ-ГЛИНСЬК

      7. РЕБЕЛС

       8. ДЮСШ-ВОЛИНЬ

        9. МЕДИК

         10. ФК ПЕТРУС

          11. АЛЬФА-ЦЕНТАВРА

           12. Н.МОЩАНИЦЯ

            13. ХФК САПФІР

             14. ФК ЗДОВБИЦЯ

              15. СЕМИЛІТКА

               16. АГОНЬ.Р.

                17. КОЗАЦЬКА РАДА

                 18. ЯМАЙКА

                  19. ZIMAR-GAS

                   20. ВІКТОРІЯ

                    21. ШКІЛЬНА

                     22. ЄВРО

                      23. ХАОС

                       24. СТАНДАРТ

                        25. ДРІМ-ТІМ

                         26. ФК ГЛИНСЬК

                          27. КОЛОС

                           28. DANGER

                            29. ОЛІМПІК

                             30. ОЛІМПІК-ЗДОЛБУНІВ

                              31. ЦЕМЕНТНИК

                               32. Б-52

                                33. ТОТАЛ-90

                                 34. ХЕМП-01

                                  35. ТЕМП